Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

15:24:23

Seko mums

 @maksatnespeja

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, 
Rīga, LV-1050

Karte

Tālrunis: (+371) 6 7099100
Fakss: (+371) 6 7099118
e-pasts: mna@mna.gov.lv
Sākums Aktualitātes

Aktualitātes

11.05.2011
Maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieki 2011.gada pirmajos četros mēnešos saņēmuši 572 tūkstošus latu

  Šī gada pirmajos četros mēnešos valsts aģentūra „Maksātnespējas administrācija” (turpmāk – Maksātnespējas administrācija) segusi maksātnespējīgo uzņēmumu darbinieku prasījumus 572 110 latu apmērā, informē Maksātnespējas administrācijas direktora vietniece finanšu jautājumos Baiba Banga.

Lasīt vairāk
08.04.2011
Vienošanās par elektronisko dokumentu parakstīšanu ar elektronisko parakstu bez laika zīmoga izmantošanas

  Atgādinām, ka, lai mazinātu dokumentu nosūtīšanas (gan pasta, gan laika zīmoga izmantošanas) izmaksas, Maksātnespējas administrācija aicina sertificētus maksātnespējas procesa administratorus slēgt vienošanās ar Maksātnespējas administrāciju par elektronisko dokumentu parakstīšanu ar elektronisko parakstu bez laika zīmoga izmantošanas.

Lasīt vairāk
15.02.2011
Preses konference "Valsts aģentūras "Maksātnespējas administrācija" darba rezultāti 2010.gadā"

2011.gada 15.februārī notika valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” rīkota preses konference „Valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” darba rezultāti 2010.gadā"

Lasīt vairāk
14.02.2011
Informācija administratoriem!!!

Informējam, ka Maksātnespējas administrācija turpina pakāpeniski pāriet uz elektronisko dokumentu nosūtīšanu administratoriem.

Lasīt vairāk
14.01.2011
Noslēgta vienošanās starp Maksātnespējas administrāciju un Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociāciju

    2011.gada 14.janvārī valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” direktors Ervīns Ābele un biedrības „Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija” valdes priekšsēdētāja Agnese Kveska parakstīja vienošanos par informācijas apmaiņu elektroniskā veidā ar drošu elektronisko parakstu, bet bez laika zīmoga izmantošanas. Minētais ļaus ātrāk apmainīties ar nepieciešamo informāciju jautājumos, kas saistīti ar administratoru apmācību un sertifikāciju, kā arī mazinās izmaksas, kas saistītas ar dokumentu nosūtīšanu.

    Vienlaikus, lai būtiski mazinātu izmaksas, kas saistītas ar elektronisko dokumentu nosūtīšanu, puses aicina arī sertificētus maksātnespējas procesa administratorus slēgt vienošanās ar Maksātnespējas administrāciju par elektronisko dokumentu parakstīšanu ar elektronisko parakstu bez laika zīmoga izmantošanas.  

 

Lasīt vairāk
04.01.2011
Informācija administratoriem!

Informējam, ka Maksātnespējas administrācija pakāpeniski pāriet uz elektronisko dokumentu, kuriem ir drošs elektroniskais paraksts un laika zīmogs, nosūtīšanu administratoriem.

Lasīt vairāk
28.12.2010
Informācija administratoriem!

Maksātnespējas administrācija atgādina, ka saskaņā ar Elektronisko dokumentu likuma 3.panta piekto daļu elektronisko dokumentu apritē starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām elektroniskais dokuments uzskatāms par parakstītu, ja tam ir drošs elektroniskais paraksts un laika zīmogs.

Lasīt vairāk
28.12.2010
Administratoru kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns 2011.gada pirmajam pusgadam

Valsts aģentūra „Maksātnespējas administrācija” aicina iepazīties ar administratoru kvalifikācijas pilnveides pasākumu plānu 2011.gada pirmajam pusgadam.

Lasīt vairāk
23.12.2010
Informācijai!

Maksātnespējas administrācija atgādina, ka juridiskās personas maksātnespējas procesā iemaksājams maksātnespējas procesa depozīts, maksājuma rīkojumā norādot, tās juridiskās personas nosaukumu un reģ.Nr., pret kuru tiek iesniegts maksātnespējas procesa pieteikums. Ja maksātājs ir trešā persona, bet pieteikuma iesniedzējs būs cits – maksājuma rīkojumā jānorāda gan maksātnespējas procesa pieteikuma iesniedzējs, gan juridiskā persona, pret kuru tiek sniegts maksātnespējas procesa pieteikums

Lasīt vairāk
06.12.2010
Administratoriem ir iespējas bez atlīdzības piekļūt CSDD uzturētajai informācijai

Maksātnespējas administrācija (MNA) atgādina, ka sertificētiem maksātnespējas procesa administratoriem ir iespēja noslēgt sadarbības līgumu ar VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) par piekļuvi CSDD uzturētajam Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistram.

Lasīt vairāk

Aptauja

Kā vērtējat pārmaiņas maksātnespējas jomā 2017.gadā?

Noderīgi