Maksātnespējas administrācija

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

15:14:20

Seko mums

 @maksatnespeja

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, 
Rīga, LV-1050

Karte

Tālrunis: (+371) 6 7099100
Fakss: (+371) 6 7099118
e-pasts: mna@mna.gov.lv
Sākums Sabiedrības līdzdalība

Sabiedrības līdzdalība

Sabiedrības līdzdalība tiek organizēta saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem „Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā”.

Šobrīd spēkā ir sabiedrības līdzdalības veids – diskusiju dokumenti (ārvalstīs - green paper). Tas paredz ikvienam interesentam iespēju iepazīties ar izstrādes un saskaņošanas procesā esošajiem attīstības plānošanas dokumentu un tiesību aktu projektiem, par kuriem tiek gaidīta sabiedrības līdzdalība pirms lēmuma pieņemšanas lēmējinstitūcijā vai lēmuma pieņemšanas procesā atbilstoši normatīvajiem aktiem par kārtību, kādā notiek sabiedrības līdzdalība attīstības plānošanas procesā, tā ievērojami paplašinot un stiprinot sabiedrības līdzdalības iespējas.

Sadaļā "Tiesību akti" tiek publicēti izstrādes stadijā esošie tiesību aktu projekti pirms iesniegšanas Valsts sekretāru sanāksmē. Ikvienam interesentam ir iespēja iepazīties ar paziņojumiem par līdzdalības iespējām, tiesību aktu projektiem un to anotācijām un līdz norādītajam datumam iesūtīt savu viedokli par konkrēto tiesību akta projektu paziņojumā norādītajai kontaktpersonai.

      Aptauja

      Kā vērtējat pārmaiņas maksātnespējas jomā 2017.gadā?

      Noderīgi